Taksitle Araba Satan Firmalar

Sponsorlu Bağlantılar

Taksitle Araba Alma 2018 Al İstanbul Sahibinden Sahibi Olmak Veren Firmalar Satan Galeri

Kendisine sıfır bir otomobil almak isteyen kişilerin bunları almaya gücü yetmediği zaman bankaların verdiği taşıt kredisi dışında Peşinatsız Senetle Araba Satan Galeriler aracılığı ile araç almaktadırlar. Herkesin hayali lüks bir arabaya sahip olup kaliteli bir şekilde yolculuk yapmaktadır. Ama herkesin bütçesi lüks arabalara yetmez ve orta seviye bir arabayla yetinmek zorunda kalırlar. Artık eskisi gibi siz bankalarda kuyruk sırası beklemek zorunda değilsiniz. Zaten türlü sebeplerden dolayı kredileri onaylamıyorlar boşuna uğraşmaya değmez.

Artık ülkemizde yüzlerce galerici sizlere senetle araba vermek için yetki belgelerini ve izinlerini aldı. Eski usülden elden taksitlerle senetli şekilde sizlere otomobil satış yapmaktalar. Tamamen sizlere kusursuz hizmet verme amacı ile kurulan bu sistem bir çok kişinin yüzünü güldürdü. Vadeli şekilde araç alan kişiler ödemelerini eşit taksitlerle aldıkları yerlere yapmaktalar ve güvenli şekilde aileleri ile birlikte arabalarını kullanmaktalar. Bazı yerler hiç kefilsiz kartsız sadece senetle yaparken bazıları kredi kartına taksit yapmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

İkinci el veya sıfır hiç farketmez araba sahibi olmak herkesin hakkıdır. Bankalar taşıt kredilerinde yüksek faizler uygulamakta ama galericiler hiç bir faiz ve vade farkı istemeden arabalarını satmaktadırlar. Örneğin aylık 1000 tl taksitle orta sınıf bir araba alabilirsiniz.

Senetleri genelde taksit sayısı kadar yaparlar siz her ödeme gününde bir tanesini geri alırsınız. Tümünü ödediğinizde hepsi sizde kalmış olur ve karşı tarafa herhangi bir borcunuz kalmaz. Bazı dolandırıcılık olaylarına karşın bu sistem uygulanmaktadır. Sizde okumadan imza atmayınız. Senetle Araba Satan Yerler 2018 yılı itibari ile hız kazandı.

Sıfır Faizli Araç Satışı yapıyoruz hemen yorum bölümünden yaşadığınız il-ilçeyi ve istediğiniz marka-modeli yazın aynı gün içinde sizlere geri dönüş sağlayarak işlemleri sonuçlandırmak için çalışmalara ve görüşmelere başlayalım.

Sponsorlu Bağlantılar

53 yorum

  1. Merhaba arkadaşlar ben Recep İst Tuzla da ikamet ediyorum hiç peşinat siz 30.45 bin arası bir araç düşünüyorum nasi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler iyi çalışmalar

1 geri izleme / bildirim

  1. Peşinatsız Senetle Araba | Senetle Kredi Veren Yerler 2018, Senetle Para Verenler, Acil Nakit Borç Alma

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.