Senetle Araba Yılbaşı Kampanyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Yılbaşı Araba Kampanyaları 2018 , Çekilişi, İndirimleri, Fırsatları

Ekonomik krizin ülkemizde yoğun yaşanması nedeni ile otomobil fiyatları , doların yükselmesi ile yukarı yönlü bir seyir izledi. Tabii otomobil sektörü sadece araç almaktan ibaret olmayıp, yedek parçaları, araç servis ücretleri, otopark, benzin giderleri derken her şeye zam gelmiş durumda. Yüzde sıfır faizli araba veren araba markaları dışında senetle araba veren bayiler var mı iyi araştırmak gerekir. Belli oranda araç kredisini %0 faizli araç kredisi veren markaları sizlerle paylaşacağız.

Dacia

Fiat Egea

Honda Civic

Kia nın tüm modelleri,

Nissan Qashqai

Nissan Navara,

Nissan Juke,

Nissan Micra

Peugeot Partner

Renaultun tüm modellerii

Sponsorlu Bağlantılar

Bu  araba Firmaları belli oranda parayı %0 faizle vermektedir. Ford  araba markası da 45000  TL ye % 0 faizle 12 ay ödeme fırsatı vermektedir.

Araba kampanyaları yıl sonuna doğru şirket cirolarını artırmak isteyen Toyota, Bmw, Mercedes Benz, Skoda, Audi, Chery, Citroen,Ferari, Jeep, Isuzu , Jaguar, Mazda, Volvo gibi markalar özellikle yıl sonundan bir çok araba kampanyaları yapmaktadır. Taşıt Kredilerini en hızlı ve en doğru düşük faiz oranları ile Garanti Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Odeabank , İng Bank , Yapı Kredi bankası gibi bankalardan uygun faiz oranları ile satın alabilirsiniz. Bankaların yıl sonu kampanyalarını da iyi araştırmakta fayda var. Araba alırken yapmanız gereken en uygun ödeme koşulları ile size en iyi arabayı satan oto galerilerini iyi araştırmanız da fayda vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

10 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.