Sponsorlu Bağlantılar

Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Sponsorlu Bağlantılar

Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Sponsorlu Bağlantılar

Herkes kendine ait aracı olması ister kimi işe giderken , kimi okula giderken kimi hasta taşırken kimi de çocuklarını taşırken kullanabileceği aracı olsun ister. Araç almak ekstra maliyet isterken size konforda getirir. Araç almak demek ekstra maliyet demektir. Araç alırken aracın vergisi, sigortası , devir işlem ücreti gibi bir çok ücret çıkmaktadır. Araç alırken ne için kullanacağınız önemli örneği bir aile için en güzel model maliyet düşünülmüyorsa Range Rover , bütçe düşünülüyorsa Dacia Duster , Nissan gibi markalar başta gelebilir. Mercedes araba da en iyi firmalardan bir tanesidir.
Aracı bir yatırım aracı olarakta görebilirsiniz. Akbank, Türk Ekonomi Bankası, Garanti Bankası gibi kurumlar en iyi taşıt kredilerini veren bankalardan bir tanesidir. Aracın piyasa değeri bugün sıfır için söylüyorum 50.000 TL ise dolardaki artışlardan etkileneceği düşünülürse bir hafta sonra 60.0000 TL olabilir. Aracı aldığınız da kolay satılabilir olmasına dikkat etmelisiniz.
İkinci Ellerde satın alırken
Araç neden satılıyor.
Kaç yıllık bir araç
Kilometresi nedir?
Motor durumu nedir?
Aracı alırken gün ışığında kontrol etmeniz gerekmektedir. Özellikle kapılar, aracın arka tamponu gibi yerlerinde çizikler paslanma var mı ? Aracın rengi her yer de aynı mı aran etrafında dönerek tek tek bakın. Radyatörüne bakın. Aracın yağ çubuğunu bakarak yoğunluğuna bakın.
Aracın Şasi numarası ile motor numarası birbirini tutuyor mu onlara bakın. Aracı test edin . Ve sürüşe çıkın. İçini , ısıtmasını , soğutmasını , Ses sitemini kontrol edin. Çok iyi bir tamirhaneye götürün aracı usta test etsin. İyi pazarlık yapın

Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi, Kobi Kredileri,